نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: ترس از رابطه....

885
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از رابطه....

سلام

من 24سالمه و بعد از مشکلات زیادی که با همسر قبلم داشتم (معتاد بود دست بزن داشت خرجیمو نمیداد و هزار مشکل دیگه)بالاخره از هم جدا شدیم و حین این مشکلات به پسری علاقه مند شدم که شاگرد خصوصیم بود اوایل احساس میکردم احساسم یک طرفه است و ایشون بمن حس ندارن ولی کم کم معلوم شد ایشونم به من علاقه مندن فقط چون سنشون کمتر بود روش نمیشد بهم چیزی بگه تا اینکه هروز علاقه ما بهم شدیدتر شد قضیه رو با مادرم درمیون گذاشتم اولش با حالت تمسخر باهام برخورد کرد ولی وقتی دید ایشون برای تولدم گوشی خریده یکمی جا خورد حتی قضیه رو با بهترین دوستمم مطرح کردم گفت که پسرای این سن علایقشون الکیه و بعد رابطه ج ن س ی بیخیالت میشن ولی خب ماچندباریم باهم رابطه...برقرار کردیم و علاقمون بهم بیشتر هم شد چندبار باهم جدی حرف زدیم و با غرور مهربونی خاصی گفت خب 18سالم که شد ازدواج رسمی میکنیم....
    من دارم اشتباه میکنم؟

2. کاربران زیر از حریر1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 174 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ترس از رابطه....

رابطه برقرار کردی یعنی چه ؟؟؟؟ الان می خوای با کسی که جای بچته ازدواج کنی ؟؟؟؟ واقعا این چه طرز فکریه که شما دارید .....

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 174 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    7

🧐🧐🧐🧐🧐 رابطه برقرار کردی یعنی چه ؟؟؟؟ الان می خوای با کسی که جای بچته ازدواج کنی ؟؟؟؟ واقعا این چه طرز فکریه که شما دارید .....

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط transvestite : 07-12-2023 در ساعت 05:38 AM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط transvestite نمایش پست ها
    ...
    از دیار قیز بودانی ؟
    سن اوغلان پیس ( ex ) 😉
    بیو ، بیو ، بیو
    کارت ندارم 😁 بیو

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    رابطه برقرار کردی یعنی چه ؟؟؟؟ الان می خوای با کسی که جای بچته ازدواج کنی ؟؟؟؟ واقعا این چه طرز فکریه که شما دارید .....
    سلام
    رابطه ج ن س ی....
    جایه بچم نیست الان 16سالشه
    ممنونم بابت راهنمایی خوبه شما

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    باتوجه به پیامتون بله ولی خب ما فکر رابطه ازدواجیم نه فقط صیغه موفت و ....

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47304
    تشکـر
    2
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط transvestite : 07-12-2023 در ساعت 05:37 AM

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط حریر1 نمایش پست ها
    سلام

من 24سالمه و بعد از مشکلات زیادی که با همسر قبلم داشتم (معتاد بود دست بزن داشت خرجیمو نمیداد و هزار مشکل دیگه)بالاخره از هم جدا شدیم و حین این مشکلات به پسری علاقه مند شدم که شاگرد خصوصیم بود اوایل احساس میکردم احساسم یک طرفه است و ایشون بمن حس ندارن ولی کم کم معلوم شد ایشونم به من علاقه مندن فقط چون سنشون کمتر بود روش نمیشد بهم چیزی بگه تا اینکه هروز علاقه ما بهم شدیدتر شد قضیه رو با مادرم درمیون گذاشتم اولش با حالت تمسخر باهام برخورد کرد ولی وقتی دید ایشون برای تولدم گوشی خریده یکمی جا خورد حتی قضیه رو با بهترین دوستمم مطرح کردم گفت که پسرای این سن علایقشون الکیه و بعد رابطه ج ن س ی بیخیالت میشن ولی خب ماچندباریم باهم رابطه...برقرار کردیم و علاقمون بهم بیشتر هم شد چندبار باهم جدی حرف زدیم و با غرور مهربونی خاصی گفت خب 18سالم که شد ازدواج رسمی میکنیم....
    من دارم اشتباه میکنم؟
    سلام
    ایشان شاگرد شما در چه موضوعی بوده است؟
    کمی درباره خودتان، از قبیل وضع تحصیلی، مکان زندگی، شغل، اینکه چند سال زندگی کردید و آیا فرزندی دارید یا نه توضیح دهید.
    آیا با پدر و ماد زندگی می‌کنید؟
    این آقا چطور؟ شرایط ایشان را هم بگویید.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ممنونم

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام
    ایشان شاگرد شما در چه موضوعی بوده است؟
    کمی درباره خودتان، از قبیل وضع تحصیلی، مکان زندگی، شغل، اینکه چند سال زندگی کردید و آیا فرزندی دارید یا نه توضیح دهید.
    آیا با پدر و ماد زندگی می‌کنید؟
    این آقا چطور؟ شرایط ایشان را هم بگویید.
    موسیقی
    من بالاتر خودمو معرفی کردم , تحصیلاتم لیسانسه دارم برای ارشد میخونم , شغلم فعلا تدریسه با شوهر سابقمم دوسال بود زندگی میکردیم نه فرزند نداریم....
    خونه رو جا مهریه بهم داد و طلاق سختی گرفتیم

ایشون دانش آموزن , استعدادهای درخشان , محل زندگیشون خب جایه گرون شهره و خانواده ثروتمندی دارن پدرشون جراح مادرشون هم استاد دانشگاه (یعنی استاد فعلی من و ایشون دنبال معلم موسیقی برای پسرش بود و...)
    از لحاظ اقتصادی واقعا مناسب هستن یعنی خب انقدر دستش باز بوده که حتی برای تولدم گوشی موبایل گرفت و وقتیم خونشون میرم برخورد تمام خانوادش باهام خیلی محترم و شخیصه

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49139
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما یک بار شکست خوردید و اگر این بار اون پسر بچه بزرگ بشه و شما رو تنها بزاره چی؟ یکم به خودتون بیایین باور کنید فقط دوست داشتن مهم نیست حتی اینکه اون از شما کوچک تر هست هم مهم نیست مهم اینه اون هنوز حتی به سن قانونی نرسیده نمیدونه زندگی یعنی چی از روی شور و علاقه به داشتن یه رابطه با شما وارد رابطه شده
    حالا اگر بازم حرفامو قبول نداری
    به نظرم یک مدت باهاش مثل نامزد باشید و کسی هم ندونه علاقه بعد از شش ماه عادی میشه ببینید تو موقعیت های مختلف چیکار میکنه تو چالش بزاریدش امتحانش کنید عصبانیش کنید تو سختی بزاریدش
    زندگی اونقدر آدم رو غافلگیر میکنه که واکنش کسی که باهاش در ارتباطی میتونه زندگی تو رو تغییر بده
    امضای ایشان
    https://perihan.ir/

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه بانو نمایش پست ها
    شما یک بار شکست خوردید و اگر این بار اون پسر بچه بزرگ بشه و شما رو تنها بزاره چی؟ یکم به خودتون بیایین باور کنید فقط دوست داشتن مهم نیست حتی اینکه اون از شما کوچک تر هست هم مهم نیست مهم اینه اون هنوز حتی به سن قانونی نرسیده نمیدونه زندگی یعنی چی از روی شور و علاقه به داشتن یه رابطه با شما وارد رابطه شده
    حالا اگر بازم حرفامو قبول نداری
    به نظرم یک مدت باهاش مثل نامزد باشید و کسی هم ندونه علاقه بعد از شش ماه عادی میشه ببینید تو موقعیت های مختلف چیکار میکنه تو چالش بزاریدش امتحانش کنید عصبانیش کنید تو سختی بزاریدش
    زندگی اونقدر آدم رو غافلگیر میکنه که واکنش کسی که باهاش در ارتباطی میتونه زندگی تو رو تغییر بده
    سلام خوبین؟
    همسر قبلم منو تنها نزاشت ؛ انقدر که اذیتم کرد مجبور به طلاق شدم !
    خیلیا بهم اینو میگن که بخاطر رابطه میخادت ولی خب الان یکساله باهامه و همچنان همون حس رو بهم داریم , چرا تو چالش بزارمش یا عصبیش کنم؟ و اگه لازمه چه چالشی؟
    میدونید ازین پسرای خونگی نیست با وضع مالی که دارن بعیده براش دختر و خاطرخواه کم باشه و خب تاحالا هم اگه قرار بود اهل خیانت باشه خب میتونست با کلی دختر سن خودش باشه...

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

در بین سخنان شما تناقضاتی هست.
    مثلاً می‌فرمایید همسرتان معتاد بود، خرجی نمی‌داد، دست بزن داشت... چطور کسی که معتاد است توانسته بابت مهریه خانه به نام شما کند؟ یا اینکه دو سال تمام زندگی شما طول کشیده است و، قطعاً، بخش عمده‌ای از آن به دعوا گذشته است.. در بین صحبت‌هایتان نوشته بودید در حین مشکلاتتان با این آقاپسر آشنا شدید. نشان می‌دهد که شما زمان زیادی به همسرتان پایبند نبودید و احتمالاً بخش مهمی از مشکلاتتان، حدس می‌زنم، بابت این رابطه بوده که ایشان متوجه شده بوده‌اند.
    در هر حال، به مشاور مراجعه کنید و توصیه می‌کنم تمام حقایق را بیان کنید. چون احساس انسان‌ها اینقدرها هم بی‌ارزش نیست.

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49316
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

چیزی که من متوجه شدم از صحبت هاتون اینه که هنوز همسر تون و خاطرات (چه بد و چه خوب) رو فراموش نکردید و ناخداگاه ذهن شما در حال کند و کاو خاطرات هست (ناخداگاه ما طوریه که حتی ممکنه خودمون هم متوجه نشیم ولی ذهن ما رو در اعماق بحث درگیر کنه و ما رو وارد مسیر های غلط یا درست کنه (که در مورد شما غلط))

شما اول باید اون گره های ذهنی که به خاطر اون خاطرات موندن رو اول از همه از ذهنتون بتونید پاک کنید و با خودتون مجددا ارتباط برقرار کنید و زندگی دوباره ای رو شروع کنید. ولی شما به خودتون این اجازه رو ندادید و مستقیم رفتید سراغ مسکن موقتی. به عنوان یه آقا به شما این اطمینان رو میدم که اون محدوده سنی که گفتید چه پسر چه دختر هورمون ها (برای پسر ها هورمون رشد و جنسی) بیشتر از منطق و ... حاکم هست و اون آقا پسر که اشاره کردید ظرف مدتی که هورمون ها متعادل شدند، شما رو کنار میگذاره و این بین شما به جایی نمیرسید.
    یه نکته ای رو هم بد نیست اشاره کنم. فرض کنید شما آقایی هستید که از خانمش جدا شده و بعد از طلاق میره و با یه دختری با سن کوچک تر از خودش ارتباط جنسی برقرار میکنه ولی ارتباط شون خوب پیش نمیره و دوباره میره خواستگاری دختری. اگه شما جای اون خانم(که به خواستگاری اش رفتید) باشید با خودتون چی میگید؟ قصد قضاوت ندارم البته و فقط خواستم به بعضی از جنبه های کار که مخفی مونده اشاره کنم.

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49316
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تصور اش هم برام آزار دهنده هست

18. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    در بین سخنان شما تناقضاتی هست.
    مثلاً می‌فرمایید همسرتان معتاد بود، خرجی نمی‌داد، دست بزن داشت... چطور کسی که معتاد است توانسته بابت مهریه خانه به نام شما کند؟ یا اینکه دو سال تمام زندگی شما طول کشیده است و، قطعاً، بخش عمده‌ای از آن به دعوا گذشته است.. در بین صحبت‌هایتان نوشته بودید در حین مشکلاتتان با این آقاپسر آشنا شدید. نشان می‌دهد که شما زمان زیادی به همسرتان پایبند نبودید و احتمالاً بخش مهمی از مشکلاتتان، حدس می‌زنم، بابت این رابطه بوده که ایشان متوجه شده بوده‌اند.
    در هر حال، به مشاور مراجعه کنید و توصیه می‌کنم تمام حقایق را بیان کنید. چون احساس انسان‌ها اینقدرها هم بی‌ارزش نیست.
    سلام
    وقت بیان تمام موضوعات رو ندارم
    به هرحال ممنونم بابت توصیه های خوبتون

19. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49306
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ss07 نمایش پست ها
    چیزی که من متوجه شدم از صحبت هاتون اینه که هنوز همسر تون و خاطرات (چه بد و چه خوب) رو فراموش نکردید و ناخداگاه ذهن شما در حال کند و کاو خاطرات هست (ناخداگاه ما طوریه که حتی ممکنه خودمون هم متوجه نشیم ولی ذهن ما رو در اعماق بحث درگیر کنه و ما رو وارد مسیر های غلط یا درست کنه (که در مورد شما غلط))

شما اول باید اون گره های ذهنی که به خاطر اون خاطرات موندن رو اول از همه از ذهنتون بتونید پاک کنید و با خودتون مجددا ارتباط برقرار کنید و زندگی دوباره ای رو شروع کنید. ولی شما به خودتون این اجازه رو ندادید و مستقیم رفتید سراغ مسکن موقتی. به عنوان یه آقا به شما این اطمینان رو میدم که اون محدوده سنی که گفتید چه پسر چه دختر هورمون ها (برای پسر ها هورمون رشد و جنسی) بیشتر از منطق و ... حاکم هست و اون آقا پسر که اشاره کردید ظرف مدتی که هورمون ها متعادل شدند، شما رو کنار میگذاره و این بین شما به جایی نمیرسید.
    یه نکته ای رو هم بد نیست اشاره کنم. فرض کنید شما آقایی هستید که از خانمش جدا شده و بعد از طلاق میره و با یه دختری با سن کوچک تر از خودش ارتباط جنسی برقرار میکنه ولی ارتباط شون خوب پیش نمیره و دوباره میره خواستگاری دختری. اگه شما جای اون خانم(که به خواستگاری اش رفتید) باشید با خودتون چی میگید؟ قصد قضاوت ندارم البته و فقط خواستم به بعضی از جنبه های کار که مخفی مونده اشاره کنم.
    سلام
    چرا غلط؟
    یعنی باید با همسر سابقم میسوختم و میساختم اذیتم میکرد؟
    الان یکساله باهمیم و خب به نظرتون اگر قرار بود فقط هورمون باشه تا الان حسش تموم نمیشد؟
    سوال آخرتونم خیلی مسخرس چون من آقا نیستم که ببینم طرز فکر مردها چجوریه

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49316
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حریر1 نمایش پست ها
    سلام
    چرا غلط؟
    یعنی باید با همسر سابقم میسوختم و میساختم اذیتم میکرد؟
    الان یکساله باهمیم و خب به نظرتون اگر قرار بود فقط هورمون باشه تا الان حسش تموم نمیشد؟
    سوال آخرتونم خیلی مسخرس چون من آقا نیستم که ببینم طرز فکر مردها چجوریه
    ببخشید اگه جوابم طوری نبود که مورد پسند شما باشه
    به هر حال دوستان هم در این مورد مطالبی رو گفتند که گویا به مذاق شما خوش نیومد.
    موفق باشید

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

Lightbulb پاسخ : ترس از رابطه....

پاسخ به افرادی که وارد رابطه با اختلاف سنی زیاد میشوند
    آیا سن مانعی برای عشق است؟
    تعداد زوج‌هایی که اختلاف سنی زیادی دارند بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما معمولاً تصور می‌کنیم، زیرا علیرغم این واقعیت که از یک دوره خاص زندگی تفاوت سنی بیشتر مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

در حال حاضر، علیرغم تکامل باورها و تعصبات، هنوز مجموعه ای از قراردادها در جامعه امروزی وجود دارد که تمایل دارند این زوج ها را به طور منفی قضاوت کنند، به ویژه در خانواده یا گروه دوستان خود .

به نظر می‌رسد اگر این تفاوت سنی در زوج‌هایی غیر از آن فرد مشاهده شود، تحمل آن بهتر از لمس نزدیک است. با یک پسر یا دختر، یک برادر یا خواهر یا یک دوست یا دوست بسیار صمیمی خوب است.

با این حال، با وجود این محدودیت های اجتماعی، آیا تفاوت سنی بین اعضای یک زوج مشکلی واقعی برای روابط آنها ایجاد می کند؟ بر اساس تحقیقات منتشر شده توسط نشریه آمریکای شمالی The Atlantic، زوج هایی با اختلاف سنی 5 سال یا بیشتر، 18 درصد بیشتر احتمال جدایی داشتند.

علی‌رغم این داده‌ها، عوامل زیادی وجود دارد که می‌تواند بر رشد صحیح یا عدم رشد یک رابطه تأثیر بگذارد که سن تنها یکی از آنهاست. زمینه اجتماعی، تجربیات مشترک، تحصیلات و ارزش های دریافت شده توسط هر دو عضو نقش بسیار مهمی در تقویت پیوند زوجین با اختلاف سنی زیاد دارد.

بنابراین، سن به‌عنوان یک عدد به‌اندازه‌ی زمینه‌ای که هر یک از دو عضو در آن بزرگ شده‌اند و در آن زندگی کرده‌اند، چه ایدئولوژی دارند یا چه ارزش‌ها یا افکاری در مورد مسائل خاص دارند، مهم نیست. و این تفاوت ها می تواند در همه انواع زوج ها صرف نظر از سن آنها وجود داشته باشد.

در نهایت، اگرچه سن با یک سری ویژگی های شخصی مرتبط است که ممکن است یک عامل خطر برای رابطه باشد، یک رابطه باید بر اساس بسیاری از عناصر دیگر مانند همدستی جنسی، شخصیت ها و ارزش های مکمل و مهمتر از همه، زندگی مشترک باشد.
    خطرات در یک زوج با اختلاف سنی
    همانطور که قبلا ذکر کردیم، سن به خودی خود مانعی برای حفظ یک رابطه نیست. با این حال، مانند زوج‌هایی با فرهنگ‌های بسیار متفاوت، سن بسیار متفاوت بین هر دو عضو زوج می‌تواند منجر به یک سری عوامل خطر خارجی شود که نشان‌دهنده احتمال گذر از تعارض درون رابطه است .

1. مخالفت خانواده
    در زوج‌هایی که اختلاف سنی زیادی دارند، بسیار رایج است که خانواده‌ها و حتی نزدیک‌ترین حلقه دوستان به پیوند خود با یک شریک بسیار جوان‌تر یا بزرگ‌تر نگاه نمی‌کنند.

در این موارد، هدف هر یک از اعضای زوج گفتگو با اقوام، توضیح شرایط و ایجاد تغییر در دید آنها برای عادی سازی شرایط خواهد بود. در غیر این صورت، این می تواند منبع واقعی ناراحتی برای هر یک از آنها باشد، زیرا آنها نمی توانند با هر دوی آنها وقت مشترک داشته باشند و ممکن است در شرایطی قرار بگیرند که مجبور باشند بین شریک زندگی خود یا خانواده خود یکی را انتخاب کنند.

2. بافت اجتماعی متمایز
    اگرچه این امر در هر نوع زوجی ممکن است رخ دهد، اما بسیار رایج است که اگر تفاوت سنی زیادی وجود داشته باشد، زمینه اجتماعی هر یک بسیار متفاوت و گاه تقریباً ناسازگار است .
    حلقه های دوستان و نوع محیط های رفت و آمد می تواند بین یک فرد 20 ساله و یک فرد 40 ساله بسیار متفاوت باشد، بنابراین اگر توزیع عادلانه ای از زمان صرف شده با دوستان یکدیگر یا سرگرمی های مشترک وجود نداشته باشد. به طور متعادل، این می تواند منجر به درگیری طولانی مدت در بین زوجین شود، زیرا یکی از آنها ممکن است فکر کند سرگرمی ها یا دوستان خود را قربانی می کنند.

در صورت وقوع چنین اتفاقی، نشان دادن علاقه خالصانه به سلایق و سرگرمی های دیگری، حتی اگر نسبتاً با ما متفاوت باشد، نگرشی ضروری برای جبران این تفاوت ها خواهد بود .

علاقه پرشور به مسائل دیگری، حتی زمانی که به دلیل سن، این مسائل در تجربه زندگی کنونی "دور" هستند، ضروری خواهد بود، اما بدون اینکه به خودفریبی بیفتیم و باور کنیم که می توان آنها را مانند خود زندگی کرد. مسائل خود را دارند که تنها زمانی که سن و شرایط با آن همراه باشد می توان با احساس زندگی کرد.

3. تفاوت در عملکرد یا پویایی جنسی
    اگرچه در حال حاضر صدها اقدام برای حفظ یک زندگی جنسی رضایت بخش وجود دارد، این درست است که تمایلات جنسی با افزایش سن تکامل می یابد و تغییر می کند.

به عنوان مثال، مردی که بسیار مسن‌تر از شریک جنسی خود است، ممکن است به زمان تحریک بیشتری نیاز داشته باشد و احتمالاً عملکرد کمی پایین‌تر خواهد داشت، بنابراین اگر به درستی با این واقعیت برخورد نشود، می‌تواند باعث ایجاد احساس ناامیدی یا اضطراب در آن شود.

با این حال، رابطه کافی و علاقه به جلب رضایت جنسی زوجین در جلوگیری از عوارض احتمالی کمک بزرگی خواهد بود. به همین ترتیب، با کمک جنسی درمانی ، این زوج ها می توانند از یک زندگی جنسی کاملاً رضایت بخش برخوردار شوند.

همانطور که قبلاً مشخص کردیم، این عوامل خطر برای زوجین خارجی هستند، بنابراین اگر زوجین رابطه قوی و سالمی داشته باشند و بقیه عناصر رابطه نسبتاً دست نخورده باشند، هیچ یک از عوامل فوق نباید مشکل واقعی باشد. .

4. اهداف کوتاه مدت مختلف
    سن معمولاً با اهداف مختلف زندگی همراه است و گاهی اوقات این اهداف با هم جور در نمی آیند. برای مثال، ممکن است فرد مسن‌تر علاقه بیشتری به بچه‌دار شدن یا برقراری رابطه داشته باشد، در حالی که فرد کوچک‌تر تمایل دارد روابط را به شیوه‌ای آزادانه‌تر و بدون پیوندهای زیاد زندگی کند. مدیریت این نوع عدم تقارن کلیدی است .

آیا در مردان مانند زنان است؟
    اگر چه زوج‌هایی که اختلاف سنی زیادی دارند، عموماً در معرض قضاوت جامعه یا زمینه‌ای هستند که آن‌ها را احاطه کرده است، اما اگر سن زن بسیار بیشتر از مرد باشد، این قضاوت‌های اخلاقی یا ارزشی یکسان نخواهد بود .

تفاوت در تعصبات بین زن و مرد هنوز در بیشتر زمینه های زندگی روزمره ظاهر می شود و قرار نیست روابط کمتر از این باشد. به عنوان یک قاعده کلی، اتحادیه هایی که در آنها زن به طور قابل توجهی مسن تر از مرد است، باعث طرد شدن جامعه می شود. در حالی که اگر مردی در سنین بالغ با یک زن بسیار جوانتر شریک شود، از نظر اجتماعی قابل قبول تر است و حتی دلیلی برای تحسین او نسبت به اوست.

این واقعیت همچنین می تواند یک عامل خطر برای حفظ یک رابطه باشد، زیرا فشاری که جامعه بر زنان وارد می کند می تواند باعث شود که آنها بهتر به آن فکر کنند، خود را از حفظ رابطه عاطفی و جنسی با یک زن محروم کنند. جوانتر از او

Isabel Rovira Salvador
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد